TINGIMUSED

1. Tellimustingimused
  1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.capsulehostels.eu (edaspidi Capsule Hostels Tallinn broneerimiskeskkond) omaniku Capsulehostel OÜ vahel Capsule Hostels Tallinn broneerimiskeskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
  1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Capsule Hostels Tallinn broneerimiskeskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  1.3. Broneerimiskeskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18-aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
  1.4. Capsule Hostels Tallinn ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Hostelil on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikut tõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest. Alaealise poolt tehtud alkohoolseid jooke sisaldavate lisatellimuste ettemaks tagastatakse ainult alkohoolse joogi maksumuse ulatuses isikule, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
2. Hinnainfo
  2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
  2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksutingimusega hinna, siis hostelil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
  2.3. Kui toa või magamiskapsli eest ei ole eelnevalt tasutud, tuleb seda teha hostelisse saabumisel kohalikus valuutas. Hostelis saab maksta VISA ja MasterCard maksekaartidega.
3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele
  3.1. Kliendi poolt Capsule Hostels Tallinn broneerimiskeskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimiskeskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
  3.2. Online broneerimiskeskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega Visa- ja MasterCard deebet- ja krediitkaardi maksetena.
Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.
4. Tellimine ja tellimuse kinnitus
  4.1.Tellimuse tegemisel sisestage tellimissüsteemi oma nimi, telefoninumber, e-mail, aadress, saabumise kuupäev ja ööde arv. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.
5. Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine
  5.1. Majutuse ja majutuspakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuspakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimiskeskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuspaketi hinna kirjelduses. Kui te tühistate ettemaksutingimusega hinna, siis hostelil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
  5.2. Majutuse ja/ või majutuspaketi kehtivus on majutuse ja/ või majutuspaketi alguse ja lõpu kuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/ või majutuspakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.
  5.3. Tellimuse muutmiseks tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaoleva toa kategooria.
  5.4. Garanteeritud tellimuse tingimused:
Kõik tellimused peavad olema garanteeritud krediitkaardiga ja hoitakse saabumise päevale järgneva päeva kella 12.00-ni (keskpäevani). Tellimust võib tasuta tühistada kuni saabumispäeva kella 14:00-ni, hilisema tühistamise või mittesaabumise korral on kliendil kohustus tasuda esimese öö maksumus, va ettemaksutingimustega hindade puhul.
  5.5. Mittegaranteeritud tellimuse tingimused:
Mittegaranteeritud tellimust hoitakse saabumispäeval kella 14:00-ni. Hilisema saabumise korral tuleb tellimus garanteerida krediitkaardiga.
6. Konfidentsiaalsus
  6.1. Online broneerimiskeskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Capsulehostel OÜ ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.
7. Hosteli kohustused külalise ees ja lisainfo hosteli kohta
  7.1. Kui olete saanud toa või voodikoha tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hostel ei saa teile võimaldada tellitud tuba või voodikohta, on hostelil kohustus pakkuda teile lisamaksuta paremat toakategooriat või siis tuba sama tasemega hostelis või hostelis.
  7.2. Saabumine ja lahkumine. Tellitud tuba või voodikoht on teie kasutuses saabumispäeval alates kell 14:00 kuni lahkumise päeva kella 12:00.
  7.3. Suitsetamise reeglid.
Meie hostelis on suitsetamine keelatud.
  7.4. Laste hinnapoliitika.
Lapsed vanuses 0-4 a on tasuta. Lastele alates 5. eluaastast kehtib täiskasvanu hind. Lapsi vanuses 5-16 on lubatud majutuskohta ainult täiskasvanud saatjaga. Beebivoodit ei pakuta.
  7.5. Parkimine on võimalik sisehoovis, mis on lukustatud ja kaamereavalvega eelneval kokkuleppel hinnaga 5 eur/ööpäev. Parkimine ümbritsevatel tänavatel on tasuta, va eraparklad.
8. Muu
  8.1 Kliendi ja Capsule Hostels Tallinn vahel broneerimiskeskkonna vahendusel teenuste tellimisel ja ostmisel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
Andmed
Capsulehostel OÜ
Reg.nr: 14629227
KMKR: EE102214011
Aadress: Pärnu mnt 106, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Telefon: +372 5163210
E-mail: info@capsulehostels.eu
Kodulehekülg: www.capsulehostels.eu
Bank: AS LHV BANK
IBAN code: EE547700771003449191
SWIFT code: LHVBEE22
Panga kood: 689